Oferta Szkoły - SJO Bielany

Szkoła On-Line

Biuro On-Line

#GG: 2926046
Status:

Słownik

Word

 To: 

Langtolang Dictionary

Oferta Szkoły PDF Drukuj Email
  • Prowadzimy kursy z języków: angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego
  • Oferujemy 15% zniżki przy zakupie podręczników
  • Zajęcia prowadzimy w miłej, przyjaznej atmosferze (kawa i herbata dla kursantów)
Do naszej stałej oferty (poniżej) dodaliśmy nowe propozycje:
  1. ZAJĘCIA DLA SENIORA
Grupy składać się będą tylko z osób powyżej 50-tego roku życia. Tempo pracy na zajęciach będzie dostosowane do potrzeb i możliwości kursantów, będą częste powtórki materiału, będziemy uczyć tylko praktycznego języka.

      2. ZAJĘCIA DLA NAUCZYCIELI

Grupy składają się tylko z pracowników oświaty i ich rodzin, zajęcia odbywać się będą 1 raz w tygodniu (3 godziny lekcyjne), proponujemy specjalną stawkę.


Nasza oferta obejmuje zajęcia:

- konwersacje z języka angielskiego z Native Speaker'em z USA

Dla kursantów od poziomu średnio-zaawansowanego proponujemy konwersacje z Amerykaninem przygotowujące do samodzielnego posługiwania się językiem angielskim w codziennych sytuacjach.

 - na wszystkich poziomach zaawansowania

Przed rozpoczęciem nauki z każdym kursantem przeprowadzony będzie test oraz rozmowa mająca na celu precyzyjne określenie poziomu oraz zaproponowanie najlepszego toku nauki. Zachęcamy Państawa do napisania naszego testu on-line. Wyniki będą szybko do Państwa odesłane, a następnie Szkoła skontaktuje się z Państwem w celu umówienia terminu rozmowy.
Po podjęciu decyzji o nauce w szkole podpisana będzie umowa określająca warunki współpracy. 

- indywidualne

Zajęcia indywidualne mogą być prowadzone w Szkole lub w miejscu pracy kursanta. Ogromną zaletą tego typu zajęć jest to, że uwaga lektora skupiona jest na tylko jednej osobie. Zajęcia są przygotowywane i prowadzone według wskazań i potrzeb kursanta.

- grupowe

Nasze grupy liczyć będą maksymalnie 6 osób. Dzięki temu możliwe są ćwiczenia komunikatywne prowadzone w parach, trójkach czy dwóch grupach. Kursanci romawiając z innymi osobami na tym samym poziomie uczą się nie tylko języka obcego, ale również umiejętności ?dogadywania się? z kimś, kto nie koniecznie płynnie posługuje się danym językiem obcym. Taka umiejętność jest przydatna w trakcie zagranicznych wyjazdów np. na wakacje.

- dla dzieci od lat 7

Dzieci najlepiej przyswajają wiedzę poprzez zabawę i fajnego nauczyciela. Nasza Szkoła w pracy z dziećmi korzysta z materiałów edukacyjnych przygotowanych pod kątem zabawy; podręczniki są kolorowe i wesołe, a kurs jest dodatkowo uzupełniony przez oglądanie DVD.

- dla gimnazjalistów

Gimnazjum jest bardzo specyficznym okresem w życiu młodych ludzi. Nie są już dziećmi, ale nie są jeszcze dorośli. Kursy prowadzone w naszej Szkole odpowiadają tym zapotrzebowaniom. Podręczniki zawierają bardzo dużo materiału praktycznego, zagadnienia są przedstawione w przystępny lecz nie dziecinny sposób, a nauka języka połączona jest z przygotowaniem do egzaminu gimnazjalnego

- dla młodzieży

Zajęcia z młodzieżą oparte są przede wszsytkim na komunikacji i rozwijaniu zdolności czytania, słuchania i pisania w języku obcym, których znajomość wymagana jest na egzaminie maturalnym oraz w prawie każdym miejscu zatrudnienia.

- dla dorosłych

Dorośli ucząc się języka obcego mają zazwyczaj bardzo sprecyzowane potrzeby i oczekiwania. Język obcy potrzebny jest do porozumiewania się w pracy lub w czasie wyjazdów służbowych czy prywatnych. Nasze kursy zapewniają wszystkim realizację różnych celi językowych.

- egzaminacyjne (Matura, FCE, CAE)

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego na poziomach podstawowym i rozszerzonym trwać będą 100 godzin lekcyjnych, odbywać się będą do końca marca lub połowy kwietnia, raz lub dwa razy w tygodniu, najlepiej w piątki lub soboty, po 4 godziny lekcyjne. Dodatkowo, (nieodpłatnie) w czasie ferii zostanie przeprowadzony pełny próbny egzamin maturalny (część pisemna i ustna), który będzie następnie szczegółowo omówiony z kursantami.

Kursy FCE i CAE trwać będą 120 godzin lekcyjnych. W tym czasie zostaną przeprowadzone 2 próbne testy, w połowie kursu i na jego koniec. Wyniki będą szczegółowo omówione z kursantami.

- specjalistyczne (Business, Medical English, itp.)

Kursy specjalistyczne kierowane są przede wszsytkim do osób pracujących, którym brakuje słownictwa związanego z ich branżą. W trakcie zajęć stopniowo wprowadzane i ćwiczone jest fachowe słownictwo.

- firmowe

Zalecane dla pracowników firmy będących na tym samym poziomie językowym, którzy mają takie samo ?zapotrzebowanie? na rodzaj języka (elementy biznesu, finansów, itd.). Zajęcia mogą być prowadzone w siedzibie firmy lub w Szkole.

- classes of English and Polish for foreigners

Courses reccommended for all who want to improve their language skills.

 

Mapa strony
RocketTheme Joomla Templates