Szkoła On-Line

Słownik

Word

 To: 

Langtolang Dictionary

Oferta Szkoły PDF Drukuj Email
  • Prowadzimy kursy z języka angielskiego
  • Oferujemy 15% zniżki przy zakupie podręczników
  • Zajęcia prowadzimy w miłej, przyjaznej atmosferze (kawa i herbata dla kursantów)
- na indywidualne zapytanie możemy zorganizować zajęcia z języka niemieckiego i hiszpańskiego

- grupowe

Nasze grupy liczyć będą maksymalnie 6 osób. Dzięki temu możliwe są ćwiczenia komunikatywne prowadzone w parach, trójkach czy dwóch grupach. Kursanci romawiając z innymi osobami na tym samym poziomie uczą się nie tylko języka obcego, ale również umiejętności ?dogadywania się? z kimś, kto nie koniecznie płynnie posługuje się danym językiem obcym. Taka umiejętność jest przydatna w trakcie zagranicznych wyjazdów np. na wakacje.

- dla dzieci od lat 7

Dzieci najlepiej przyswajają wiedzę poprzez zabawę i fajnego nauczyciela. Nasza Szkoła w pracy z dziećmi korzysta z materiałów edukacyjnych przygotowanych pod kątem zabawy; podręczniki są kolorowe i wesołe, a kurs jest dodatkowo uzupełniony przez oglądanie DVD.

- dla gimnazjalistów

Gimnazjum jest bardzo specyficznym okresem w życiu młodych ludzi. Nie są już dziećmi, ale nie są jeszcze dorośli. Kursy prowadzone w naszej Szkole odpowiadają tym zapotrzebowaniom. Podręczniki zawierają bardzo dużo materiału praktycznego, zagadnienia są przedstawione w przystępny lecz nie dziecinny sposób, a nauka języka połączona jest z przygotowaniem do egzaminu gimnazjalnego

- dla młodzieży

Zajęcia z młodzieżą oparte są przede wszystkim na komunikacji i rozwijaniu zdolności czytania, słuchania i pisania w języku obcym, których znajomość wymagana jest na egzaminie maturalnym oraz w prawie każdym miejscu zatrudnienia.

- dla dorosłych

Dorośli ucząc się języka obcego mają zazwyczaj bardzo sprecyzowane potrzeby i oczekiwania. Język obcy potrzebny jest do porozumiewania się w pracy lub w czasie wyjazdów służbowych czy prywatnych. Nasze kursy zapewniają wszystkim realizację różnych celi językowych.

- egzaminacyjne (Matura, FCE, CAE)

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego na poziomach podstawowym i rozszerzonym.

- specjalistyczne (Business, Medical English, itp.)

Kursy specjalistyczne kierowane są przede wszsytkim do osób pracujących, którym brakuje słownictwa związanego z ich branżą. W trakcie zajęć stopniowo wprowadzane i ćwiczone jest fachowe słownictwo.

- firmowe

Zalecane dla pracowników firmy będących na tym samym poziomie językowym, którzy mają takie samo ?zapotrzebowanie? na rodzaj języka (elementy biznesu, finansów, itd.). Zajęcia mogą być prowadzone w siedzibie firmy lub w Szkole.


 

Mapa strony
RocketTheme Joomla Templates